W ramach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka 20 września wspólnie z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej w Tarnowie świętowaliśmy dzień przedszkolaka.
Przedszkolaki z tarnowskich placówek zostały zaproszone do rywalizacji sportowej. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor Angelika Pach witając wszystkich sportowców.
Reprezentacje przedszkoli składały się z 5- 6 latków, które wystartowały w 10 konkurencjach szybkościowo – zręcznościowych.
Dzieciaki biegały, pokonywały różnego rodzaju przeszkody oraz ćwiczyły swoją sprawność fizyczną💪 Było przy tym mnóstwo radości, śmiechu i głośnego dopingowania kolegów i koleżanek😊
Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały medale, pamiątkowe koszulki, dyplomy, słodycze, a drużyny zajmujące miejsca na podium otrzymały również pamiątkowe puchary 🏆.
W rywalizacji wzięło udział ponad 200 przedszkolaków 😊
Ten dzień był pełen wrażeń i pozytywnych emocji😊
Na najwyższym podium stanęła reprezentacja 13 Przedszkola tuż za nim uplasował się zespół z Przeszkol nr 34, a brązowe medale wywalczyła drużyna z 29 Przedszkola 😊
Podziękowania ♥️za udział i pomoc w organizacji składamy wszystkim Siatkarkom Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka w Tarnowie, wolontariuszom z CorCordis przy I LO, Dyrekcji oraz nauczycielom z SP nr 1 w Tarnowie.
Do zobaczenia za rok 😘
Wydarzenie finansowane przez: