Za nami już IX Ogólnopolski Turniej o Puchar Katarzyny Mróz. Przez cały weekend 16-17 września na dwóch halach toczyła się rywalizacja w trzech kategoriach wiekowych: młodziczek, kadetek i juniorek. W pierwszym dniu imprezy o zwycięstwo rywalizowały kadetki. Nasz klub reprezentowany był przez dwie drużyny.

Ostateczna klasyfikacja w kategorii kadetek :
🥇Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów I
🥈KS AGH Kraków
🥉STS Sandecja Nowy Sącz
4. SKPS Dunajec Nowy Sącz
5. KPS Gorce Nowy Targ
6. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów II
7. KS Radwan Sport Gdów

Drugi dzień zawodów upłynął podczas rywalizacji młodziczek i juniorek. Do rywalizacji w kategorii młodziczek przystąpiło aż 12 drużyn. Ostatecznie bezkonkurencyjna okazała się nasza pierwsza drużna odnosząc pewne zwycięstwo. Na pochwałę zasługuje również nasz drugi zespół, który w swoim debiucie zajął 9 miejsce.

Klasyfikacja w kategorii młodziczek :
🥇Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów I
🥈SKPS Dunajec Nowy Sącz
🥉KS Radwan Sport Gdów
4. KPS Gorce Nowy Targ
5. MUKS Poprad Stary Sącz
6. STS Sandecja Nowy Sącz
7. UKS Victoria Włoszczowa
8. MUKS Sparta Rzeszów I
9. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów II
10. UKS Góral Muszyna
11. KS Volley Gorlice
12. MUKS Sparta Rzeszów II
Również w niedzielę rywalizowały juniorki. O prymat w tej kategorii wiekowej rywalizowało 6 drużyn. Nasz zespól ostatecznie uplasował się na 4 pozycji.
Końcowa klasyfikacja w juniorkach:
🥇 KS AGH Kraków
🥈 STS Sandecja Nowy Sącz
🥉 MUKS Poprad Stary Sącz
4. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów
5-6. KS Volley Gorlice
        UKS Victoria Włoszczowa
W imprezie wzięło udział 299 zawodniczek. Każda z rąk Kasi Mróz otrzymała pamiątkową koszulkę, najlepsze zespoły otrzymały puchary, a z każdej drużyny zostały wyłonione najlepsze zawodniczki, gratulacje dla wszystkich zawodniczek za fantastyczne widowisko sportowe 👍👌Bardzo dziękujemy wszystkim ekipom za udział w sportowych zmaganiach, dziękujemy również licznie zgromadzonej publiczności za wspaniały doping i zapraszamy za rok na X jubileuszowy turniej.