W swoim drugim turnieju ligowym naszej drużynie kadetek przyszło rywalizować w odległym Andrychowie. Naszymi rywalami były zespoły: MKS Andrychów, CKiS Maraton Krzeszowice oraz Setbol SMS SOS Oświęcim. W pierwszym meczu z zespołem z Oświęcimia po dwóch setach był remis 1:1 i o wygranej decydował tie-break. W nim pomimo szans na szczęśliwe zakończenie z naszej strony lepsze okazały się niestety zawodniczki z Oświęcimia. W drugim meczu z zespołem z Krzeszowic znowu o końcowym wyniku musiał zadecydować trzeci set. Tym razem to nasze dziewczyny wykazały więcej opanowania i zimnej krwi w decydującym momencie meczu i zwyciężyły to spotkanie 2:1. W ostatnim meczu mierzyliśmy się z drużyną gospodyń z Andrychowa. W tym spotkaniu doznajemy niestety drugiej porażki, tym razem w stosunku 2:0. Końcowy bilans 1 wygranej i 2 porażek nie pozwolił niestety na utrzymanie się w drugiej lidze na kolejny turniej. Nie załamujemy się jednak, tylko od następnych treningów wracamy do ciężkiej pracy, żeby za dwa tygodnie w kolejnym turnieju powalczyć o powrót do 2 ligi.

Komentarze

0