W dniu dzisiejszym nasza drużyna seniorek rozegrała kolejne domowe spotkanie w I lidze małopolskiej. Naszymi rywalkami była drużyna Prądniczanki Kraków. Mecz rozegrano o dość nietypowej porze, jak na rozgrywki seniorskie, bo o godzinie 10. Sobotnie przedpołudnie nieco sennie wypłynęło na obydwie drużyny, co niestety było widać na boisku. Dużo błędów własnych po obydwu stronach siatki powodowały, że mecz toczył się w dość leniwym tempie. Nasze dziewczyny w decydujących fragmentach setów potrafiły jednak zaprezentować większe umiejętności i możliwości. Martwić może duża liczba własnych błędów i przestoje w grze, które nie pozwoliły na spokojniejsze kontrolowanie przebiegu meczu. Najważniejsze jednak, że ostatecznie odnosimy zwycięstwo 3:0. Brawo dla drużyny przede wszystkim za kolejną wygraną i podtrzymanie zwycięskiej passy.

UKS Jedynka Tarnów – KS Prądniczanka Kraków 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)

Komentarze

0