W swoim drugim meczu w tym sezonie zespół seniorek rywalizujący w I lidze małopolskiej udał się na wyjazdowy mecz do Proszowic, aby zmierzyć się z drużyną SMS Sparty UJ Kraków. Mecz rozpoczął się w samo południe, niemal jak pojedynek rewolwerowców na dzikim zachodzie 😉 W mecz zdecydowanie lepiej weszły nasze dziewczyny. Bardzo dobra gra naszego zespołu pozwoliła na wygranie pierwszej partii do 10. Drugi set nie był już tak gładki jak pierwszy. Przeciwniczki otrząsnęły się po kiepskim początku i stawiły znacznie większy opór, ale ostatecznie drugi set także padł łupem naszej drużyny do 19. Jak to często bywa, najtrudniej jest przypieczętować zwycięstwo prowadząc w meczu 2:0. Tak było i tym razem. To krakowianki wygrały 3 seta do 22. Na szczęście w czwartej odsłonie nasze dziewczyny ponownie wróciły do skuteczniejszej gry i wyraźnie wygrały tą odsłonę meczu do 16, a co za tym idzie cały mecz 3:1. Gratulacje dla całego zespołu za kolejne zwycięstwo. Okazja do zobaczenia naszych dziewczyn w akcji już w najbliższy weekend w kolejnym meczu, w którym to podejmiemy we własnej hali Prądniczankę Kraków.

Komentarze

0