DERBY dla naszego UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO JEDYNKA Tarnów przy I LO w Tarnowie!!!!!💪💪
Niesamowicie  widowiskowe i zacięte spotkanie mogli oglądać wczoraj licznie zgromadzeni kibice na hali I LO w Tarnowie. W derbowym pojedynku nasz zespół seniorek zmierzył się z drużyną SMS XXI LOS Jedynka Tarnów, zapleczem I-ligowego zespołu Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów. Po obfitującym w wiele zwrotów sytuacji, długich wymian, stojących na świetnym poziomie zwyciężamy 3:2 (27:29, 35:33, 25:27, 25:15, 15:8).
GRATULACJE dla całego Zespołu, a przede wszystkim dla zawodniczek z rocznika 2006,2005 💪💪 dla których był to debiut w seniorskiej drużynie.
Drużynie gości dziękujemy za mecz i stworzenie tak świetnego widowiska oraz życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach 🤜🤛🏐.
Już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie I Ligi Małopolskiej w którym podejmiemy we własnej hali drużynę MKS Andrychów. Spotkanie to już w najbliższą sobotę na hali I LO o godz. 18:00.
Serdecznie zapraszamy i liczymy na równie gorący doping jak wczoraj, za który serdecznie dziękujemy 😉