W minioną niedzielę odbył się I turniej kwalifikacyjny Mistrzostw Małopolski w kategorii kadetek. Do turnieju, którego organizatorem był nasz klub przystąpiło 5 drużyn, w tym aż dwa nasze zespoły. Z bardzo dobrej strony pokazały się zawodniczki pierwszej drużyny, które pewnie rozegrały cały turniej tracąc tylko jednego seta i zajmując pierwsze miejsce. Mimo drobnych problemów kadrowych pewnie zwyciężyły cały turniej prezentując się z bardzo dobrej strony. Na słowa uznania zasługuje również nasza druga drużyna złożona z zawodniczek pierwszorocznych kadetek i w dużej mierze z młodziczek. Tocząc wyrównane mecze z drużynami z Gorlic i SMS XXI LOS Jedynka Tarnów oraz odnosząc zwycięstwo z Szynwałdem mogą zaliczyć ten turniej do udanych.

Końcowa klasyfikacja I turnieju kwalifikacyjnego kadetek:

  1. UKS Jedynka Tarnów I
  2. KS Volley Gorlice
  3. SMS XXI LOS Jedynka Tarnów
  4. UKS Jedynka Tarnów II
  5. LKS Szynwałd

Na kolejne występy naszych kadetek nie trzeba będzie długo czekać, bo już w najbliższą niedzielę rozegrają kolejne turnieje kwalifikacyjne, których gospodarzami będą nasze drużyny. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia 😉

 

Komentarze

0