Wiele gry i emocji za naszymi drużynami w miniony weekend.

Nasz seniorski zespół zagrał w ten weekend aż dwa mecze. W sobotę podejmowaliśmy we własnej hali drużynę krakowskiej Wisły. Po znakomitym spotkaniu zwyciężamy za 3 punkty odnosząc niezwykle ważne zwycięstwo w stosunku 3:1. W sobotni wieczór natomiast mierzyliśmy się w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Popradu Stary Sącz. Niestety niedzielny mecz należał zdecydowanie do gospodyń, które pewnie wygrały 3:0. Już teraz zapraszamy na kolejny mecz w naszej hali już w najbliższą sobotę z drużyna z Krzeszowic.

UKS Jedynka Tarnów – TS Wisła Kraków 3:1 (25:17, 23:25, 25:18, 25:18)

MUKS Poprad Stary Sącz – UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się w niedzielnym turnieju ligowym nasze kadetki. Po dobrych spotkaniach pewnie pokonały one po 3:0 drużyny Dunajca Nowy Sącz i Kadrę Doliny Popradu II zapewniając sobie tym samym awans i powrót do I ligi. Gratulacje dla całej drużyny.

 

Do rywalizacji w miniony weekend stanęły również nasze „kinderki”. Nasze najmłodsze zawodniczki uczestniczyły w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Małgorzaty Glinki w Wieliczce. Podczas dwóch dni zmagań w kategorii dwójek i trójek nasze zespoły miały okazję rywalizować z drużynami z całej Polski. Zacięta rywalizacja i walka do ostatniej kropli potu zaowocowała dobrymi rezultatami. Ostatecznie w kategorii „2” nasza drużyna zajęła bardzo dobre 7 miejsce w stawce 24 zespołów. W kategorii „3” również zajęliśmy dobre 10 miejsce oraz 18 miejsce w bardzo mocnej stawce.Dla drugiego zespołu był to pierwszy start w siatkarskim turnieju,gdzie miały okazję zdobyć bezcenne doświadczenie. Gratulujemy świetnej postawy naszym zawodniczkom, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie i znakomitą organizację turnieju.

Komentarze

0