Dobrze spisały się drużyny naszego klubu w rozgrywkach ligowych MZPS i PZPS w ten weekend.
Młodziczki w swoim ligowym turnieju rozgrywanym w Starym Sączu zajęły drugie miejsce pokonując zespół Podkarpacia Bobowa 2-1 oraz ulegając gospodarzom turnieju Kadrze Doliny Popradu II 1-2. Jednak gra z turnieju na turniej wygląda coraz lepiej, co dobrze wróży na kolejne turnieje.
Drużyna juniorek z Gorlic przywiozła pierwsze miejsce tym samym uzyskując awans do drugiej ligi. Bardzo dobra dyspozycja naszych juniorek nie pozwoliła na wiele przeciwnym zespołom. Tym samym wygrywamy z drużyną Ekstrimu Gorlice 3-0 oraz drużyną SOLNA Wieliczka 2-1.
Jedynie zespół seniorek musiał uznać wyższość lidera rozgrywek II ligi Tomasovii w stosunku 1-3.
Dziewczynom należą się jednak ogromne brawa za postawę na boisku 💪 Wyrównana walka długimi momentami meczu z liderem rozgrywek to bardzo dobry prognostyk przed kolejnymi meczami.

 

Komentarze

0