W minionym tygodniu w poniedziałek została podsumowana rywalizacja Tarnowskiej Mini Ligi Siatkarskiej  za sezon 2017. W lidze wzięło udział  11 zespołów z tarnowskich szkół podstawowych oraz dwa zespoły z naszego Klubu. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym” mecze rozgrywane były na czas. Pojedynki stały na bardzo wyrównanym poziomie dopiero ostatni turniej wyłonił zwycięzcę oraz końcową klasyfikację:

SP nr 1 „I” Tarnów

UKS Jedynka „I” Tarnów

SP nr 2 „I” Tarnów

SP nr 14 „I” Tarnów

SP nr 9 „II” Tarnów

SP nr 1 „II” Tarnów

SP nr 9 „I” Tarnów

SP nr 14 „II” Tarnów

SP nr 2 „II” Tarnów

SP nr 1 „III” Tarnów

UKS Jedynka „II” Tarnów

Wszystkim opiekunom  oraz zawodniczkom grup starszych naszego klubu serdecznie dziękujemy za pomoc  w przeprowadzonych zawodach i poświęcony swój wolny czas. Zwycięskie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary ,dyplomy a każda zawodniczka otrzymała słodkości.

Komentarze

0