W dniu 26.11.2017 został rozegrany II turniej kwalifikacyjny w kat.” Kadetek ” Pierwszy zespół kadetek swoje mecze rozgrywał w hali ZSOS w Krakowie a młodsza drużyna swoje mecze rozgrywała w Niepołomicach. W Krakowie spotkały się trzy najlepsze zespoły Małopolski w I ligowym turnieju.W pierwszym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z Proxima Kraków pierwszy set to wyrównana walka obfitująca w wiele obustronnych wymian i do nas należy piłka setowa niestety w kolejnych dwóch setach przegrywamy a w rezultacie spotkanie kończy się 1-2 ( 26:24,19:25,20:25). W drugiej odsłonie podejmujemy Setbol Oświęcim wiedząc o jaką stawkę walczymy wygrywamy 2-1 warto tutaj zaznaczyć że każda zawodniczka dołożyła swoje pkt.do zwycięstwa swoją postawą i zaangażowaniem!!! W ostatnim pojedynku Proxima zwycięża Setbol 2-1.Ostatecznie zajmujemy drugie miejsce w najwyższej lidze Małopolski.
Młodszy zespół swój bój rozpoczął od zwycięstwa w pierwszym secie z drużyną Niepołomic drugi set wygrywają gospodarze i dopiero trzeci set wyłonił zwycięzcę po grze na przewagi w której to zimną głowę zachowały przeciwniczki. W drugim secie wygrywa z nami drużyna z Popradu Sącz a my ostatecznie zajmujemy 3 lokatę.
Skład kadetek A : Stachura J.,Sacha P.,Małek D.,Stachura Z.,Zelek D.Stachura G.,Mękal M.,Ślusarczyk G.,Gaj N.Bałut N.,Szczepańśka I.Warchoł K.
Skład kadetek B: Starzyk A.,Partyka J.,Stachura J., Chłopecka K.,Skalak E.,Skruch P., Gogola A.,Wardzała J.,Kozioł P.,Pokora A.Szpala E.Kawa A.,Sysło O.,Łabuz W.,Jarek G.,Jablonska K.
Trenerki: B.Wyroba , U.Świerczek

Komentarze

0