Młode siatkarki spisały się bardzo dobrze w kolejnych ligowych zmaganiach.Pokonały na własnym parkiecie zespoły: UKS 22 Kraków w stosunku 2:0, w drugim spotkaniu młodziczki podejmowały Spartę Kraków – mecz ten nie rozpoczął się udanie gdyż pierwszy set wygrały przyjezdne.W drugim secie to nasz zespół wygrywa na przewagi 26:24 skutecznymi atakami Oli.
Starzyk oraz pewną zagrywką .W trzecim secie nasz zespół pokazał jak gra się w obronie,jak walczy się o każdą piłkę z poświęceniem co dało pewną wygraną do 11 . W ostatnim pojedynku wygrana 2-0 z zespołem z Chrzanowa.Ta wygrana turnieju daje nam niezwykle cenne punkty oraz awans do II ligi.
Gratulacje za grę zespołową dla całego zespołu!!
Skład drużyny : A.Starzyk, A.Pokora, A.Kawa, J. Stachura , K.Kowalczyk, A.Maj,M.Migdał, P.Marciniec, K.Srebro, E.Skrabacz, K. Tulicka ( libero), W.Korczak ( libero), M.Mizera, D.Świerczek
Trener: B.Wyroba