W rozegranej 1/4 Mistrzostw Polski kadetek nasz zespół zajął piątą lokatę. Od początku było wiadomo,że jesteśmy rozlosowani w mocnej grupie co potwierdziły ostateczne wyniki ponieważ awans do dalszej gry uzyskały obie drużyny z naszej grupy Lider Konstantynów Łódzki oraz MKS Dąbrowa Górnicza.
Pierwszym przeciwnikiem,który podejmowaliśmy był zespół z Łodzi.Mecz rozpoczął się od przegrania pierwszego w seta drugiego wygrywamy (28-26 ),w kolejnych setach spotkanie nabiera dramatycznych okoliczności.W trzecim secie prowadzając 19-13 roztrwaniamy wypracowaną przewagę popełniając wiele prostych błędów ostatecznie set kończy się zwycięstwem przeciwniczek do 23.Czwarty set walczymy punkt za punkt w końcówce to my odskakujemy mając piłki zwycięskie w górze nie potrafimy postawić kropki nad „i”doprowadzając do piątego seta.Ostatecznie po wyrównanej walce o czym świadczą wyniki schodzimy z parkietu pokonani w stosunku 1-3 ( 16:25, 28:26, 23:25, 25:27).
W drugim meczu z Dąbrowa Górniczą wiedząc,że walczymy o wszystko to spotkanie rozstrzyga się dopiero w piątym secie na korzyść gospodyń. Mecz obfitował w wiele fantastycznych wymian to jednak brak zachowania zimnej głowy w końcówce ułatwia zwycięstwo przeciwniczkom w stosunku 2-3 (17:25, 15:25,25:19,25:18,12:15 ) . W walce o piąte miejsce podejmujemy przeciwniczki z równoległej grupy zespół Uni Opole,które pewnie pokonujemy 3-1 ( 25:20,14:25,25:12,25:11 ).
Podsumowując udział w turnieju to wynieśliśmy z każdego meczu cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości a my wracamy do dalszej ciężkiej pracy na treningach bo przed nami jeszcze 4 mecze w I małopolskiej lidze kobiet .
Skład: Bałut D.Drużkowska K.,Gaj N.,Małek D.,Mękal M.,Pokora A.,Sacha P.,Stachura G.,Stachura J.Stachura Z.,Szczepańska I.,Ślusarczyk G.,Warchoł K.,Zelek D.
Duet trenerski : Świerczek U.,Wyroba B.,

Komentarze

0