Nasz zespół młodziczek zajął trzecie miejsce na I Ogólnopolskim Turnieju Młodziczek Prądniczanka Media Gold Cup 2020.  W zawodach wzięło udział 6 drużyn. Turniej był rozgrywany systemem ” każdy z każdym” dwa sety bez względu na wynik, a punktem kończącym była cyfra 29 z racji przestępnego roku. Turniej był elementem ogólnoeuropejskiej akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej pod nazwą „Dodatkowy dzień dla siatkówki”. Poziom turnieju był bardzo wyrównany o czym świadczy większość wyników remisowych, a o ostatecznej kolejności zdecydowały małe pkt. Dziękujemy za bardzo dobrą organizację gospodarzom oraz świetną postawę sportową przeciwników.
Wyróżnionymi zawodniczkami w naszym zespole zostały: N. Pisiewicz, D. Szumlańska. Gratulujemy całej drużynie dobrego wyniku🙂
Kolejność końcowa turnieju :
1. MKS MOS Wieliczka
2. Prądniczanka Kraków
3. UKS Jedynka Tarnów
4. MKS Andrychów
5. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
6. Ekstrim Gorlice

Komentarze

0