WAŻNA WYGRANA Z MKS MOS WIELICZKA W I LMK!!
Zwycięstwem 3-0 (16,20,23)zakończył  się mecz I Ligi Małopolskiej Kobiet przeciwko zespołowi MKS MOS Wieliczka. Pierwsze dwa sety zdecydowanie należały do Nas, to my byliśmy lepsi w każdym elemencie. W trzeciej odsłonie mimo tego, że przeciwnik prowadził już 23-19 w polu serwisowym stanęła D.Zelek zdobywając dwa asy serwisowe co poderwało Nasz zespół do walki, Wieliczanki przy kolejnej akcji oddają piłkę za darmo, My nie marnujemy szansy pewnie zdobywając punkt środkiem, a ostanie trzy punkty zdobywa nasz kapitan D.Starzyk ,zdołaliśmy odrobić straty i wygrać tę partię do 23. Gratulujemy drużynie oraz dziękujemy licznie przybyłym kibicom za doping 👍🙂
Dopisujemy do tabeli bardzo ważne trzy punkty i  zajmujemy drugą lokatę tracąc już tylko trzy punkty do lidera, z którym rozegramy kolejne spotkanie 🙂

Komentarze

0