Świetne wieści z Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w Wieliczce. W kategorii singielek znakomicie spisały się nasze zawodniczki: Iza i Bianka Andreasik. W gronie 24 startujacych zawodniczek reprezentujących kluby z kilku województw Iza zajęła 2 miejsce doznając jedynej porażki dopiero w finale. O krok od podium była też Bianka, która w siostrzanym półfinale uległa Izie, a w meczu o 3 miejsce nieznacznie uległa swojej konkurentce. Brawo dziewczyny za świetną postawę i walkę o każdy punkt.
W tym samym turnieju w kategorii trójek wystąpiła również nasza trójeczka. Losowanie fazy grupowej nie było dla nas łaskawe, bo już w grupie spotkaliśmy się z medalistkami ogólnopolskich kinderów z zeszłego roku, ekipami z Gdańska i Zawiercia. Porażki z tymi ekipami i minimalna porażka z drużyną z Opola pozwoliła nam walczyć tylko o miejsca 7-12. Zwycięstwa w pozostałych meczch ostatecznie pozwoliły nam zająć 8 miejsce w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Wieliczce. Brawo dziewczyny.