Puchary rozdane w Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Małgorzaty Glinki w kat. 2,3,4 🏆🥇
W dniach 17-18 czerwca ponad 150 zawodniczek z całej Polski przystąpiło do rywalizacji o Puchar Małgorzaty Glinki, zawody toczyły się w trzech kategoriach wiekowych: dwójek, trójek, czwórek. Zmagania odbywały się w hali I LO oraz w hali TOSiR.
Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły zawodniczki z najstarszego rocznika 2010 . Na starcie stanęło dziewięć drużyn, rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym” w formule dwóch setów do 15 pkt.
Po zaciętej rywalizacji, obfitującej w wiele ciekawych akcji, rozegraniu 36 meczy klasyfikacja prezentowała się  następująco:
1. MKS Limanowa 1
2. Karpaty MOSIR Krosno 1
3. UKS Jedynka Tarnów 🥉🏆
4. MKS Limanowa 2
5. Karpaty MOSIR Krosno 2
6. UKS Setbol Oświęcim
7. UKS Jedynka Tarnów 3
8. UKS 15 Przemyśl
9. UKS Jedynka Tarnów 2
Gratulacje dla naszej drużyny, która pod wodzą Pani Trener Beaty zajęła wysokie trzecie miejsce 💪💪🏆🏆
W drugim dniu turnieju na parkiet wybiegły zawodniczki w kategorii 2 i 3.
W kategorii 2 wzięło udział 21 drużyn podzielonych na grupy, pojedynki były bardzo zacięte a niejednokrotnie małe punkty decydowały o ostatecznej kolejności 👏👏
Pierwsza dziesiątka w kat. 2:
1. MKS MOS Wieliczka 1
2. Salos Staniątki 1
3. Powiat Oświęcimski
4. UKS Zaleszany
5. Salos Staniątki 2
6. Karpaty MOSIR Krosno
7. MKS MOS Wieliczka 2
8. UKS Jedynka Tarnów 1
9. UKS Jedynka Tarnów 2
10. MKS MOS Wieliczka 3
Również w niedzielę w hali TOSiR rywalizowały trójki. W tej kategorii do rywalizacji przystąpiło 16 zespołów. Rywalizacja toczyła się w 3 grupach. Najlepsze 2 drużyny awansowały do najlepszej 6 turnieju, kolejne grały o miejsca 7-12, a kolejne o miejsca 13-16. Po rozegraniu 74 spotkań wyłoniono ostateczną kolejność.
Pierwsza dziesiątka w kat. 3:
1. MKS MOS Wieliczka1
2. MKS MOS Wieliczka 2
3. SKPS Dunajec Nowy Sącz
4. MKS Limanowa
5. MKS MOS Wieliczka 3
6. Akademia MOSIR Grybów
7. Fun Sport Kielce
8. Karpaty MOSIR Krosno
9. UKS Jedynka Tarnów 1
10. MKS MOS Wieliczka 4
Wszystkim uczestniczkom turnieju wręczono pamiątkowy dyplom za udział oraz okazjonalne koszulki turniejowe. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za zajęte miejsce, a najlepsze trzy zespoły zostały uhonorowane medalami i pucharami. 💪🏆🥉