W sobotę i w niedzielę (11-12 marzec) byliśmy organizatorami turnieju mini siatkówki           z serii „Kinder + Sport”. Na halę Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka”  przy  I LO w Tarnowie  zawitały zespoły z Małopolski , które stanęły do walki w trzech kategoriach. Do naszego miasta przyjechało kilkaset zawodniczek i zawodników ( 289 sportowców).Drużyny dziewcząt i chłopców rozgrywały mecze w kategoriach dwójek (rocznik 2006), trójek (rocznik 2005).Pierwszego dnia turnieju w hali I LO walkę toczyły ze sobą zespoły w kategoriach 3-ek dziewcząt oraz 2-ek chłopców. W kat.3 najlepsze okazały się zawodniczki UKS 22 Kraków 1 ,tuż za nimi uplasowały się SP Krzeszowice 1             i UKS JEDYNKA Tarnów 1. W rozgrywkach dwójek chłopców  na najwyższym stopniu podium stanęła ekipa RADWAN SPORT Kraków 1, wyprzedzając UKS 22 Kraków 1 UKS 22 Kraków 5. W niedzielę do gry przystąpili dziewczęta w kat.dwójek. W dwójkach najlepszy okazał się zespół  MKS MOS Wieliczka 1 który wyprzedził UKS 22 Kraków 4 i MKS MOS Wieliczka 3.Nasze najmłodsze siatkarki bardzo dobrze spisały się w tak silnie i licznie obsadzonym turnieju. Trenerzy naszych siatkarek, są zadowoleni z występu swoich zawodniczek. Podopieczne trenerek awansowały do gier finałowych zajmując w kat.3 dziewcząt III miejsce a w kat.2 dziewcząt miejsce VII i XII zajęły. Gratulujemy naszym zawodniczkom. Pierwsza edycja wielkiego turnieju mini siatkówki już za nami. Kolejne emocje w ramach drugiej edycji Kinder+Sport  już czekają w przyszłym miesiącu 22-23.04.2017.

Skład: UKS JEDYNKA TARNÓW 1 – kat.3