Drugie miejsce w turnieju zdobył nasz zespół młodziczek w rozegranym w Muszynie  VI turnieju ligi wojewódzkiej nasze zawodniczki dwa razy cieszyły się ze zwycięstwa, a raz schodziły z parkietu pokonane.Nasze zawodniczki rozpoczęły od pewnego i zdecydowanego zwycięstwa nad drużyną  KS WISŁA Kraków . Zespół nasz był lepszy w każdym elemencie rzemiosła siatkarskiego, pewnie wygrywając 2-0. Drugim zespołem  z którym nasze zawodniczki się gładko rozprawiły była drużyna Podkarpacie Bobowa nie pozwalając przeciwniczkom na zdobycie w żadnym z setów dwunastego punktu. Te dwa spotkania toczyły się w hali Muszyniaki Muszyna gdzie mecze rozgrywają siatkarki Orlen Ligi. Trzeci mecz rozgrywaliśmy z gospodarzami turnieju Góral Muszyna  to spotkanie zostało rozegrane w małej sali gdzie wszystkie pojedynki toczyły siatkarki z Górala co było ich atutem. W pierwszym secie najwięcej problemów sprawiało nam przyjęcie zagrywki ,drugi set obfitował wiele fantastycznych akcji po obu stronach siatki to jednak końcówka należała do gospodyń. W tym spotkaniu po raz pierwszy  swój debiut zaliczyła Ola Kawa na pozycji libero-gratulujemy dobrego występu.

Skład zespołu: Iga Szczepańska, Ola Pokora, Aleksandra Starzyk, Patrycja Sacha, Julia Stachura, Katarzyna Chłopecka, Kinga Kwiek  ,Weronika Szpala, Oliwia Sysło,Julia Partyka,Ewa Skalak,Ola Kawa,Gabrysia Jarek.