Znakomite wieści z drugiego turnieju kwalifikacyjnego juniorek młodszych. Nasza pierwsza drużyna była dziś gospodarzem 2 turnieju kwalifikacyjnego w tej kategorii wiekowej. Pierwszy mecz pomiędzy naszymi dziewczynami i zespołem Pogoni Proszowice dostarczył niesamowitych emocji. Pierwszy i drugi set grany na przewagi były bardzo zacięte. Pierwszy dla nas do 28, drugi do 24 dla Proszowic. O wszystkim zadecydował 3 set w którym wojnę nerwów lepiej zniosły nasze zawodniczki wygrywając do 11. W drugim spotkaniu pewnie wygrywamy z Gorcami Nowy Targ 2:0 (14, 16) i to my meldujemy się w 1 lidze centralnej na następny turniej. Brawo trenerka Beata, brawo drużyna 💪💪💪
ZESPÓŁ KADETEK B z DRUGIM MIEJSCEM 👏👏👏
Dzisiaj na wyjeździe w Starym Sączu rywalizował też nasz drugi zespół juniorek młodszych. W pierwszym meczu z Volley Gorlice dobrze wchodzimy w spotkanie wygrywając pierwszego seta do 12 , potem niestety kolejne dwie partie padają łupem gorliczanek i to one wygrywają 2:1. W drugim spotkaniu wygrywamy 2:0 z gospodyniami ze Starego Sącza i ostatecznie kończymy turniej na drugim miejscu. Cieszy pierwsze wygrane spotkanie, choć pozostaje lekki niedosyt, bo mogło być jeszcze lepiej.

 

Komentarze

0