WYGRYWAMY,WYGRYWAMY PIERWSZY TURNIEJ KWALIFIKACYJNY W KAT. JUNIORKA MŁODSZA!!!!!🏆🏆🏆
Pięknie rozpoczęliśmy sezon zajmując pierwsze miejsce w pierwszym turnieju.
W hali Akademii Tarnowskiej gościliśmy w zeszłym tygodniu 6 zespołów, po zaciętych, wyrównanych meczach klasyfikacja końcowa przestawiała się następująco :
2.Salos Staniątki
3. WTS Solna Wieliczka
4.ISKRY Grybów
5.Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów II
6.XXI LOS Jedynka Tarnów
Szczególne gratulacje należą się drugiemu zespołowi dla których był to debiutancki turniej 💪😉
BRAWO DZIEWCZYNY,BRAWO DRUŻYNA ♥️
Nie schodzimy ze zwycięskiej ścieżki !!!
Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie juniorek młodszych dzisiaj pewne zwycięstwo odniosły młodziczki w swoim turnieju kwalifikacyjnym. W turnieju organizowanym przez nasz klub nasz pierwszy zespół odniósł 4 pewne zwycięstwa nie pozostawiając złudzeń kto był najlepszy. Wielkie brawa dla dziewczyn i trenerki Beaty za kolejny świetny turniej. W dzisiejszym turnieju swój debiut w oficjalnych rozgrywkach zanotował również nasz drugi zespół. Dziewczyny z seta na set, z meczu na mecz prezentowały się coraz pewniej i choć do upragnionego pierwszego oficjalnego zwycięstwa dziś jeszcze trochę zabrakło, to widać progres i rezultaty pracy na treningach. Końcowa kolejność:
2. MKS Podkarpacie Bobowa
3. Gas Rozwój Szerzyny
4. Volley Gorlice
5. UKS Iskry Grybów
6. Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów 2
7. LKS Szynwałd

Komentarze

0