“W sporcie dzieci przede wszystkim chodzi o to, żeby kształtować lepszych ludzi, a dopiero w dalszej kolejności sportowców…”

W związku z tym, że nasz klub nie posiada statusu organizacji pożytku publicznego, nawiązaliśmy współpracę z Fundacją SPORTOWCY DZIECIOM, której głównym celem jest popularyzacja sportu, kultury fizycznej i aktywności ruchowej wśród polskich dzieci oraz młodzieży. Zarząd naszego Stowarzyszenia podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku liczy na szczodrość kibiców i sympatyków. Uzyskane pieniądze w całości przeznaczone zostaną na działalność statutową, ściślej rzecz ujmując na dzieci i młodzież. Pozwolą pokryć koszty między innymi organizacji turniejów, wyjazdów, a także przeprowadzenia obozów szkoleniowych. Wszystkim naszym dobroczyńcom z góry serdecznie dziękujemy za wsparcie. Liczymy, że w tym roku tarnowianie również o nas nie zapomną i wesprą młode siatkarki. Przekazanie procentu podatku nic nie kosztuje, a jest inwestycją w przyszłość Uczniowskich Jedyneczek i tarnowskiej siatkówki. Pieniądze na pewno nie zostaną zmarnowane!! Klub pochwalić może się znakomitymi wynikami drużyn młodzieżowych. Trenerzy wychowali wiele bardzo dobrych siatkarek. Chcąc przekazać 1 procent podatku na rzecz UKS-u wystarczy wpisać w odpowiednią rubrykę w formularzu PIT cel szczegółowy 1% UKS JEDYNKA TARNÓW-ROZWÓJ SZKOLENIA (651) oraz numer KRS 0000 457030.

Komentarze

0