W dniu 24.04.2021 r. na hali 1 LO w Tarnowie odbył się pierwszy turniej eliminacji wojewódzkich rozgrywek Kinder Joy of Moving w kategorii „2” dziewcząt strefy II. W turnieju udział wzięło 31 drużyn reprezentujących 8 klubów. W pierwszej rundzie drużyny zostały podzielone na 6 grup. Z każdej grupy do gry o czołowe lokaty awansowały 2 drużyny, a kolejne drużyny rywalizowały dalej o kolejne lokaty. W drugiej rundzie zespoły z miejsc 1-2 utworzyły dwie 6-zespołowe grupy. Po rywalizacji w grupach zespoły z 1-go miejsca w obu grupach rywalizowały o 1 miejsce w końcowej klasyfikacji turnieju, zespoły z 2-gich miejsc o 3 miejsce w końcowej klasyfikacji itd. Po emocjonujących rozgrywkach, które trwały kilka godzin najlepszą drużyną została Prądniczanka Kraków 1 a nasz zespół zajął dobre 6 miejsce. Gratulujemy wszystkim dobrego startu.
1. KS Prądniczanka Kraków 1
2. Salos Staniątki 1
3. AS Niepołomice 1
4. MKS MOS Wieliczka 1
5. WTS Solna Wieliczka 1
6. UKS Jedynka Tarnów 1
7. MKS MOS Wieliczka 2
8. Salos Staniątki 2
9. WTS Solna Wieliczka 2
10. Radwansport Kraków 2

Komentarze

0