Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa Romana Ciepieli w siatkówce plażowej przeszedł już do historii.
W dniu dzisiejszym na boiskach do plażówki zlokalizowanych przy Arenie Jaskółka nie brakowało wielu emocji związanych z siatkówką plażową. W turnieju wystartowało łącznie 22 zespoły w następujących kategoriach: open, U-16, U-13.
W kategoriach open i U-16 wystartowało po 8 drużyn, a w U-13 udział wzięło 6 drużyn.
Zwycięzcy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, medalami, gadżetami sportowymi, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek.
Nagrody,które otrzymały zawodniczki ufundowane zostały przez Prezydenta Miasta Tarnowa Romana Ciepielę, który objął turniej honorowym patronatem.
Klasyfikacja końcowa :
OPEN