Po raz kolejny nasz klub w niedzielę 24 marca organizował turniej eliminacyjny rozgrywek mini siatkówki Kinder+Sport w najmłodszej kategorii 2, czyli czwartoklasistek i młodszych. W turnieju tym udział wzięło 58 drużyn, które podzielone na 12 grup rywalizowały o awans do dalszego etapu rozgrywek. Rywalizacja była bardzo wyrównana i wyczerpująca, gdyż toczyła się aż do godzin popołudniowych. Nasz klub reprezentowało 6 drużyn. Z dobrej strony zaprezentowały się nasze młode siatkarki. Weronika i Emilka zajęły I miejsce w swojej grupie, tym samym awansując do dalszej fazy turnieju. Na pozycjach III i IV w swoich grupach uplasowały się pozostałe nasze najmłodsze adeptki. Wszystkim dziewczynom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym turnieju, który odbędzie się 28.04.2019 również w naszej hali. Już teraz wszystkich serdecznie  zapraszamy do wspierania naszych najmłodszych zawodniczek.

Komentarze

0