Ostatni weekend był bardzo pracowity dla naszych najmłodszych siatkarek. Rywalizowały one w aż trzech kategoriach wiekowych w drugich turniejach eliminacyjnych turnieju Kinder Joy of Moving. Na parkiecie naszej hali rywalizowały najstarsze roczniki grające w minisiatkówce, które występowały w kategorii „4”. Do rywalizacji przystąpiło 23 zespoły. Ostatecznie nasz pierwszy zespół uplasował się na 5 miejscu, co może pozostawiło lekki niedosyt, ale w ogólnym rozrachunku po dwóch turniejach zajęliśmy 2 miejsce, co pozwoliło awansować do finału wojewódzkiego. Wielkie gratulacje. W turnieju wystartowała również druga czwórka, które zebrała kolejne cenne doświadczenie.

W tym samym czasie w Niepołomicach rywalizowały nasze „3”. Ich występ również możemy zaliczyć na zdecydowany plus. Pierwsze dwa zespoły awansowały z grupy i rywalizowały do końca w turnieju ostatecznie zajmując 9 i 17 miejsce na 28 drużyn. Trzeci zespół ostatecznie ukończył rywalizację na 19 miejscu. Wszystkie zespoły zaliczyły progres względem wyników z pierwszego turnieju co bardzo cieszy. Brawo 🙂

Jako ostatnie w ten weekend zaprezentowały się „2”, które w niedzielę rywalizowały w Niepołomicach. Z bardzo dobrej strony pokazała się nasza ekipa, która przywiozła do Tarnowa awans pierwszej drużyny do finałów wojewódzkich. Druga dwója zakończyła rywalizację w pierwszej dziesiątce, ale niestety do awansu niewiele zabrakło. Z dobrej strony pokazały się również dziewczyny z 3 zespołu.

Trzymamy za Was kciuki. Jesteśmy pewni, że Uczniowska Jedynka to dla Was początek wspaniałej siatkarskiej przygody💪💪💪🏐🏐🏐
Brawa należą się dla wszystkich zawodniczek za pokazanie ducha walki 👍❤️