Rodzinny Piknik „Z Pasją po Zdrowie” już za nami !
Rodzinny Piknik w tym roku odbył się na obiektach Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie. Zgromadził wielu uczestników, począwszy od najmłodszych, poprzez młodzież i dorosłych, na seniorach skończywszy. W ramach Pikniku odbyły się dwa siatkarskie turnieje: turniej mikstów oraz turniej dwójek w których wzięło udział 24 drużyny. Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji m.in. dmuchańców, ścianki wspinaczkowej, kul wodnych, bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych, malowania twarzy, balonowego zoo, pokazów pierwszej pomocy. Imprezę swoją obecnością uświetnili Mistrz Europy Cez Karol Duda oraz Grzegorz Duda, kierowca wyścigowy oraz znany prezenter telewizyjny. Podczas trwania pikniku odbyły się pokazy sztuk walki oraz występy artystyczne.
Podczas całej imprezy były serwowane owocowe przekąski przygotowane przez rodziców oraz była serwowana kawa wraz z lemoniadą od restauracji U Młynarzy • Tarnów.
Serdeczne podziękowania za pomoc składamy:
Pani Dyrektor SP nr 1 w Tarnowie ,
Państwu Duda za uświetnienie swoją obecnością imprezy,
Panu Kamilowi Wróblewskiemu za dostarczenie atrakcji,
Rodzinie Latała,
Rodzicom naszego Klubu,
Animatorkom z I LO.
Piknik został zorganizowany dzięki pomocy :
Ministerstwo Sportu i Turystyki,
Glinka Academy,
@nattiflour,
Centrum Rehabilitacji Reha Medica w Tarnowie,
U Młynarzy • Tarnów,
Big-Game Tarnów,

Komentarze

0