Dobiegł końca kolejny siatkarski obóz w Muszynie. Dobre warunki treningowe pozwalały na maksymalną pracę na treningach. Nasze siatkarki ciężko pracowały nad techniką oraz rywalizowały w małych grach, a wieczorami korzystały z wielu atrakcji i zimowych uroków okolicy. Podczas obozu juniorki rozegrały dwa mecze kontrolne z drużynami Popradu Stary Sącz oraz Jokerem Świecie, a młodziczki rozegrały dwa sparingi z zespołem Góral Muszyna.
Po tak mocno przepracowanym obozie na efekty pracy zespołów nie będziemy długo czekać. JUNIORKI będziemy mogli zobaczyć podczas finałów wojewódzkich 7-9.02.2020 w Oświęcimiu ,MŁODZICZKI podczas turnieju ligowego za tydzień, a nasze KINDERKI w marcu. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Pozostają nam tylko miłe wspomnienia i myśl, że za rok wrócimy w to miejsce

Komentarze

0