🇵🇱🇵🇱KAROLINA DRUŻKOWSKA powołana do Reprezentacji Polski Kobiet !!!🇵🇱🇵🇱

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Nasza zawodniczka Karolina Drużkowska znalazła się w składzie REPREZENTACJI POLSKI KOBIET na sezon 2020 i zgrupowanie w COS OPO Szczyrk, którą dzisiaj ogłosił trener kadry kobiet Jacek Nawrocki. Na co dzień Karolina uczy się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku, a w obecnym sezonie była wypożyczona do klubu Elite Volley Małopolska.

Przypomnijmy także, że Karolina zadebiutowała w koszulce z orłem na piersi po raz pierwszy z reprezentacją Polski Minikadetek U-16 w 2017 r.

Jaka jest Karola? Skromną młodą osobą o niesamowitym potencjale siatkarskim i wielkim sercu nie tylko do gry w siatkówkę ……..❤️🏐

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW o których będziemy na bieżąco informować ✍️

Cieszymy się ogromnie, że kolejne sukcesy Uczniowskiej JEDYNKI przy I LO zapisują się na kartach historii Klubu i tarnowskiej siatkówki.

Mamy ogromną nadzieję, że w sezonie 2020/2021 takimi akcentami będziemy mogli cieszyć się tylko z tak znakomitych wiadomości, co za tym idzie… wspaniałych wyników wszystkich naszych drużyn oraz zawodniczek a są to Perełki 👌

Komentarze

0