FINAŁ WOJEWÓDZKI „2” DZIEWCZĄT W TARNOWIE

Wczoraj mieliśmy zaszczyt organizować Finał Wojewódzki w kategorii „2” dziewcząt Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of moving.

14 lipca 2020 roku w hali I LO w Tarnowie rozegrano Finał Wojewódzki w kategorii „2” dziewcząt, będącym ostatnim etapem eliminacji rozgrywek Kinder Joy of moving.

W turnieju udział wzięło 21 drużyn, które uzyskały awans , rozgrywając wcześniejsze etapy eliminacji.

Rywalizacja była wyrównana.Dla naszych Jedyneczek był to pierwszy taki poważny turniej. Za waleczną postawę należą się ogromne gratulacje. Ostatecznie awans do Wielkiego Finału Kinder Joy of moving w Zabrzu wywalczyły drużyny PRĄDNICZANKA Kraków 1 oraz MKS MOS Wieliczka 1. Najlepsze drużyny zajmujące miejsca na podium otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Wszystkie zawodniczki otrzymały dyplomy. Zwycięskim drużynom życzymy powodzenia w Zabrzu, aby godnie reprezentowały nasze województwo na arenie ogólnopolskiej.

Końcowa klasyfikacja drużyn Finału Wojewódzkiego „2” dziewcząt w Tarnowie:

1. PRĄDNICZANKA Kraków 1 – awans do finałów ogólnopolskich
2. MKS MOS Wieliczka 1 – awans do finałów ogólnopolskich