Za nami trzy dni emocji siatkarskich obfitujących w znakomite wyniki naszych młodzieżowych zespołów.

W piątek 11 listopada nasze najmłodsze zawodniczki na sportowo uczciły Święto Niepodległości. Nasze dwójki i trójka wzięły udział w I turnieju z cyklu turniejów minisiatkówki  w Nowym Sączu. Znakomicie spisała się nasza „3” wygrywając turniej w tej kategorii. Brawo Karolina, Wiktoria, Basia i Milena.

Z bardzo dobrej strony pokazały się też nasze „2” zajmując odpowiednio miejsca: 3 miejsce (Bianka, Iza), 5 miejsce (Zosia, Zuzia) i 6 miejsce (Zojka, Natalka, Milenka).

BRAWO DZIEWCZYNY 💪👍👏
Dziękujemy STS Sandecji za zaproszenie i do zobaczenia 🙂👍🏐

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze drużyny 🏆🥇🥈podczas Turnieju z okazji Święta Niepodległości, który 12.11.2022 organizowanego przez nasz Klub. Drużyna MłODZICZEK bez straty seta wygrała cały turniej pewnie pokonując wszystkich przeciwników🏆🥇
UKS Jedynka – ŁKS Szynwałd 2:0 (20:0; 20:3)
UKS Jedynka – XXI LOS Jedynka Tarnów 2:0 (20:6; 20:1)
UKS Jedynka – STS Sandecja Nowy Sącz 2:0 (20:6; 20:5)
UKS Jedynka – MKS Limanowa 2:0 (20:14; 20:8)
UKS Jedynka – MKS Pogoń Proszowice 2:0 (20:10; 20:8)
Drużyny seniorek/juniorek zajmują II miejsce oraz IV miejsce ( przegrywając jednym małym punktem trzecie miejsce ). Pierwsze miejsce bezapelacyjnie zajął zespół MKS Pogoń Proszowice.
Gratulacje dla wszystkich uczestników 👏👍🙂🏐

KADETKI NIEPOKONANE !!! 🥇💪🔥🙂
W ślad za młodszymi koleżankami zespół kadetek w I turnieju ligowym pokonuje drużynę XXI LOS Jedynkę Wilmar Tarnów 3:0 (25:14 ,25:8, 25:5)👏 oraz KS Volley Gorlice 2-1 ( 21:25, 25:17, 25:23)👏. Mecz pomiędzy drużynami KS Volley Gorlice i XXI LOS Jedynką Wilmar Tarnów zakończył się pewnym zwycięstwem drużyny z Gorlic 3:0 (25:3, 25:6, 25:0).
Końcowa kolejność,
2. KS VOLLEY Gorlice
3. XXI LO Jedynka Wilmar Tarnów
Gratulujemy całemu zespołowi za dostarczenie wielu sportowych emocji i trzymamy kciuki w nadchodzących turniejach 🙂👏💪🔥 Dziękujemy kibicom za doping i mówimy do zobaczenia na kolejnym turnieju 🙂💪👏