Najmłodsze zawodniczki naszego Klubu w dniu 30.05.2016 r. wzięły udział w Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt w kat. „4” – „Sportowa Majówka”.W rywalizacji wzięło udział 5 zespołów. Mecze turniejowe składały się do dwóch setów wygranych rozgrywanych do 20 punktów, systemem „każdy z każdym”. Zespół Jedynki zagrał bardzo dobry turniej. Drużyna UKS JEDYNKA Tarnów występująca w składzie: Gabrysia Bielecka, Natalia Kamińska, Weronika Korczak, Paulina Mielak, prezentowała bardzo dużą różnorodność zagrań, które przyniosły im zwycięstwo. Najlepszą zawodniczką została wybrana Weronika Korczak-gratulujemy!!! Na szczególną uwagę zasługuje radość zawodniczek po każdym udanym zagraniu i zdobytym punkcie. Tak trzymać!!!. Powodzenia w następnych zawodach!!!