Zapraszamy na sportowe półkolonie z Uczniowską Jedynką przy I LO w Tarnowie!!!🏖🏐

Co ważne, a może i najważniejsze, półkolonie będą w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Uczestnicy będą mieli zapewnioną opiekę trenerów i wychowawców w godzinach od 8.00 do 16.00 i oprócz codziennych atrakcji, dwa posiłki – tzw. drugie śniadanie, obiad oraz stały dostęp do wody i napojów. Codziennie zajęcia sportowe rozpoczynać się będą o godz. 8:30. Oprócz podnoszenia umiejętności siatkarskich będą również ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz gry i zabawy zwiększające sprawność fizyczną, umiejętność współpracy w grupie, a przede wszystkim pozwalające dobrze się bawić wszystkim dzieciom. Program zapewnia liczne atrakcje: m.in. wyjazd do Aquaparku, turnieje sportowe, zajęcia w terenie, ognisko z atrakcjami oraz 😀wiele innych niespodzianek😀. Wszystkie półkolonie i obozy organizowane przez Nas są zgłaszane i zatwierdzane przez Kuratorium Oświaty. Trenerzy i opiekunowie posiadają wszystkie wymagane kwalifikacje i ukończone kursy, niezbędne do pracy z dziećmi i młodzieżą. Ponadto dysponujemy bogatym i dużym doświadczeniem związanym z organizacją obozów i prowadzeniem treningów sportowych. Efektem Naszej pracy są liczne sukcesy Naszych zawodniczek na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci są dla Nas najważniejsze, dlatego poprzez sprawdzoną Naszą organizację dbamy o szczęśliwe wakacje przyszłych sportowców.

Szczegóły odnośnie zapisów można znaleźć w zakładce: Sportowa Półkolonia 2021.

Więcej informacji można uzyskać również pod numerami:

📞 605 556 659

📞 606 722 516

GWARANCJA DOBREJ ZABAWY !!!

Komentarze

0