Kolejny Turniej o Puchar Katarzyny Mróz już za nami🏆👌
W ostatni weekand po raz siódmy organizowaliśmy Dwudniowy Turniej o Puchar Katarzyny Mróz. Rok rocznie impreza się cieszy ogromną popularnością o czym świadczy ilość zespołów oraz ponad 200 zawodniczek biorących udział w turnieju. Co roku imprezę uświetnia sama Katarzyna Mróz, wybitna, znakomita polska siatkarka, która w tym roku zaprosiła Annę Miros ( Podolec), legendarną polską reprezentantkę, mistrzynię Europy. Coroczny turniej to także wielka atrakcja dla zawodniczek, kibiców, którzy dzięki bliskiemu kontaktowi mogą poznać i zobaczyć gwiazdy polskiej siatkówki.
W sobotę o tytuł rywalizowały juniorki. W niedzielę zostały rozegrane spotkania w kat. młodziczek oraz w kat. kadetek. Podczas turnieju została również zakończona rywalizacja nowosądeckiej ligi okręgowej. Wszystkie drużyny w każdej kategorii zostały podzielone na dwie grupy, gdzie spotkania toczyły się systemem „każdy z każdym „. W drugiej rundzie zostały rozegrane mecze o miejsca w zależności od zajętej lokaty w grupie.
Całemu turniejowi towarzyszyła gorąca atmosfera, nie tylko żar lał się z nieba, ale można było również obejrzeć wiele efektownych, długich wymian, obron,  ręce same składały się do oklasków. Po zaciętej rywalizacji i wyłonieniu zwycięzców z rąk znanych siatkarek Kasi Mróz i Ani Miros wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, cztery najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz z każdej drużyny zostały wyłonione dwie wyróżniające się zawodniczki, które otrzymały pamiątkowe statuetki oraz bony podarunkowe ufundowane przez Pana Pawła Mroza.
Klasyfikacja młodziczek
1. UKS Jedynka Tarnów 1