W sobotę 10.września w Wieliczce spotkały się zespoły z naszego województwa,które rywalizowały w kategorii dwójek,trójek.Nasza ekipa składała się z pięciu zespołów,trzech trójek i dwóch dwójek. Nasze siatkarki pokazały się z dobrej strony zajmując III miejsce w trójkach.Warto nadmienić,że dla większości naszych zawodniczek był to pierwszy start w swojej drodze siatkarskiej i niewątpliwie na pochwałę zasługują wszystkie nasze najmłodsze siatkarki biorące udział w turnieju,które dzielnie walczyły,ale zajęły dalsze lokaty.Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy sukcesów na siatkarskich parkietach.

Skład trójek :  1) Mayer M.,Kamińska N.,Bielecka G.,

2)Habel O.,Szanduła M.,Więcek M.

3)Szumlańska D. Kuta N.,Szumlańska E.,Krakowska J.

Skład dwójek:

1)  Dembicka M.,Rzepka Z.

2) Mydlarz K., Konieczny M.

Komentarze

0