Za naszymi drużynami bardzo udany weekend !

W sobotnie popołudnie na parkiet w Rzeszowie do kolejnego meczu w II lidze wybiegły nasze seniorki. Ich rywalkami tym razem była drużyna MKS SAN-Pajda Jarosław II. Po długim i emocjonującym spotkaniu nasz zespół odniósł kolejne zwycięstwo i tym samym podtrzymał dobrą passę po zeszłotygodniowym zwycięstwie.

MKS SAN-Pajda Jarosław II – UKS Jedynka Tarnów 2:3 (22, -17, -21, 22,8)

W niedzielę kolejny turniej w ramach Mistrzostw Małopolski zagrały nasze kadetki. W turnieju tym rozgrywanym w Muszynie przyszło im się zmierzyć z drużynami Dunajca Nowy Sącz i Popradu Stary Sącz II.  W pierwszym meczu pewnie pokonujemy drużynę Dunajca Nowy Sącz 3:0. W drugim spotkaniu w stosunku 2:1 pokonujemy zespół Popradu Stary Sącz II i tym samym awansujemy ponownie do I ligi. Wielkie gratulacje dla całej drużyny.

Komentarze

0