Bardzo udany weekend mają za sobą nasze najmłodsze zawodniczki startujące w kategorii młodziczek i minisiatkówki.

Znakomicie swój sezon ligowy rozpoczął nasz zespół młodziczek. Podczas pierwszego turnieju kwalifikacyjnego rozgrywanego w Tarnowie pewnie pokonały wszystkich przeciwników i zajęły pierwsze miejsce.

7. LKS Szynwałd
Najmłodsze zawodniczki startujące w minisiatkówce w sobotę i niedzielę rywalizowały w Wieliczce w turnieju z okazji Święta Niepodległości. Znakomicie zaprezentowały się najmłodsze zawodniczki w kat. singli. Turniej wygrała Iza Andreasik, 5 miejsce zajęła Bianka Andreasik, a 13 Zosia Witecka.
W kategorii dwójek w niedzielę w stawce 20 drużyn również zajęliśmy wysokie lokaty. Pierwszy zespół ostatecznie uplasował się na 5 pozycji, kolejne zespoły zakończyły turniej na 10 i 16 miejscu.
W trójeczkach nasze dwa zespoły zaliczyły swój debiut na oficjalnym turnieju. Dla większości zawodniczek, które dopiero od niedawna zaczęły przygodę z treningami siatkówki było to duże przeżycie. Ostatecznie zajmujemy 15 i 18 miejsca w stawce 22 drużyn.
Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze czwóreczki. Pierwsza drużyna toczyła wyrównane boje z wszystkimi drużynami z czołówki, co ostatecznie pozwoliło nam zająć bardzo dobre 4 miejsce. Drugi zespół złożony głównie z młodszych rocznikowo zawodniczek uplasował się na 12 pozycji zdobywając cenne doświadczenie.