Po raz kolejny podjęliśmy się organizacji drugiej edycji Turnieju KINDER +PLUS, największych rozgrywek siatkarskich dla najmłodszych w Polsce.
23 kwietnia swoją sportową przygodę rozpoczęły „trójki” siatkarskie. Nasz klub reprezentowały trzy drużyny oraz zespół SP nr 1 Tarnów . Podczas rywalizacji w kategorii trójek 29 zgłoszonych zespołów podzielono na cztery grupy, w których grano systemem „każdy z każdym”, sety do 15 punktów. Pierwszy etap gier eliminacyjnych zakończył się dla dwóch zespołów siatkarek UKS Jedynka ogólnym zwycięstwem i awansem do grupy finałowej dzięki zaciętej walce i sportowej postawie. Pierwszy zespół w składzie Michelle Mayer, Natalia Kamińska, Weronika Korczak pokonały takie zespoły jak: SPKrzeszowice1, Volley Brzesko 1, UKS 22 Kraków 2, UKS Sparta Volleyball Kraków 1, KS AGH Kraków 1. W finale przyszło nam stoczyć bój o pierwsze miejsce z drużyną UKS 22 Kraków, 1 w którym musieliśmy uznać wyższość przeciwnika zdobywając drugie miejsce tym samym przypieczętowując udział w finale wojewódzkim. Zawodniczki drugiego zespołu to: Gabrysia Bielecka, Paulina Mielak ,Natalia Kuta, Lena Kołton. Nasze zawodniczki walczyły bardzo dzielnie zajmując 6 miejsce a w ogólnej klasyfikacji 8 pozycję. Nasz trzeci zespół, reprezentowały: Martyna Szanduła, Martyna Więcek, Dominika Szumlańska, Kornelia Chroszczyńska ostatecznie zakończył rywalizacje na 16 miejscu. Reprezentantki UKS Jedynka uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego rozgrywek Kinder+Sport.
Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i życzymy dalszych zwycięstw!
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji zawodów.

Komentarze

0