W dniach 23-24.04.16 nasze kadetki wzięły udział w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Nowym Sączu i Rytrze. Do rywalizacji o puchar stanęło 12 drużyn. Zespoły rywalizowały w trzech grupach w systemie każdy z każdym. Poszczególne mecze były bardzo zacięte, a w wielu spotkaniach o zwycięstwie musiał zadecydować tie-break. Do południa pierwszego dnia dziewczyny uległy tylko drużynie z Rzeszowa, która walczy o Mistrzostwo Polski w kategorii Kadetek. Druga część dnia niestety okazała się mniej szczęśliwa – siatkarki uległy Gorlicom, przegrywając wynikiem 2:1.W drugim dniu turnieju dziewczyny pokonały V LO z Rzeszowa, lecz niestety przegrały z POPRADEM Stary Sącz 2:1 i w rewanżu Sandecja pokonała Jedynkę – również 2:1. Ostatecznie dziewczyny zajęły 3 miejsce w grupie. Najbardziej wyróżniającą się zawodniczką z Jedynki Tarnów została Julia Stachura, a wyróżnienie zostało przyznane Patrycji Sasze. Gratulujemy dziewczynom!