W ostatniej, siódmej kolejce ligi wojewódzkiej młodziczek nasz zespół odniósł trzy pewne zwycięstwa bez straty seta.W pierwszym naszym meczu przeciwnikiem był gospodarz turnieju Wisła Kraków.Od samego początku to nasz zespół dyktował warunki.Przeciwniczki miały problem z przyjęciem naszej zagrywki dzięki której odnieśliśmy wysokie zwycięstwo 2-0 ( 13,15).W drugim spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z siatkarkami UKS Liszki.W tym meczu trenerka wprowadziła do gry i dała pograć zmienniczkom.Drużyna UKS JEDYNKA przy I LO w Tarnowie odniosła pewne zwycięstwo 2-0 ( 15,19 ). W kolejnym spotkaniu podejmowaliśmy walkę z siatkarkami MOS Wieliczka.Od samego początku nasz zespół mocno skoncentrowany przystąpił do walki.Bardzo dobrze piłki rozgrywała Ola Pokora, dzięki czemu atakujące nie miały większych problemów z ominięciem pojedynczego bloku. Bardzo mądrze i z dużym wachlarzem zmienności zagrywki zagrała Julia Wardzała , która zagrała bardzo dobre zawody. Po raz kolejny zespół pokazał że drzemie w nim wielka siła i odpowiednio skoncentrowany potrafi już wiele – nie kryła radości trenerka Beata Wyroba. Przyjęcie bardzo dobrze trzymały Ola Starzyk i Iga Szczepańska a na środku siatki niepodzielnie rządziły Patrycja Sacha i Julia Stachura.Spotkanie zakończyło się 2-0 ( 12,15).
Skład zespołu:Iga Szczepańska,Ola Pokora, Weronika Szpala, Skalak Ewa, Ola Starzyk,Patrycja Sacha,Ola Starzyk,Julia Wardzała,Kinga Kwiek ,Kasia Chłopecka,Klaudia Małek,Julia Stachura,Julia Partyka,Ola Kawa, Patrycja Marciniec.
Trener:Beata Wyroba