Za nami siatkarski weekand!
Drużyna seniorek przygotowująca się do II-ligowego sezonu w weekend wzięła udział w turnieju o puchar Ziemi Sądeckiej. W sobotę nasza drużyna rozegrała dwa mecze: z drużyną Popradu Stary Sącz ulegając 1-2 oraz w drugim spotkaniu podejmowaliśmy zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego, który pokonaliśmy 2-1. W sobotnich spotkaniach nasz zespół pokazał się z dobrej strony. W niedzielę mieliśmy okazję podjąć walkę z ekstraklasowym zespołem Słowacji FV Presov. Po ładnym spotkaniu schodzimy pokonani 0-3. Wyróżnionymi zawodniczkami naszego zespołu zostały Dominika Małek,Julia Stachura oraz Monika Chmura – gratulacje.
Młodziczki i Kadetki przed rozpoczęciem sezonu udały się do Wieliczki na XXVII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt – Wieliczka 2020. W turnieju tym  brały udział najlepsze zespoły z Małopolski,Podkarpacia, Śląska, Dolnego Śląska oraz Mazowsza. Zespól kadetek zajął 4 miejsce, a nasza najmłodsza drużyna ostatecznie uplasowała się na 11 miejscu. Zdobyte jednak cenne doświadczenie na pewno zaprocentuje w zbliżającym się  wielkimi krokami sezonie.

Komentarze

0