W ten weekend hala 1 LO przy ul. Piłsudskiego 4 zamieniła się w arenę rywalizacji aż 3 drużyn naszego Klubu.
Jako pierwsze do rywalizacji w I Turnieju ligowym stanęły nasze młodziczki. W sobotnie przedpołudnie ich rywalkami były drużyny Podkarpacia Bobowa I i WTS Solna Wieliczka II. Znakomicie spisał się nasz zespół wygrywając obydwa spotkania i tym samym awansując do II ligi wschód. Słowa uznania należą się dla całego zespołu za wiele świetnych wymian, a przede wszystkim za walkę o każdy punkt. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa 💪💪💪

Wyniki spotkań:
UKS Jedynka – Podkarpacie Bobowa „I” 2-1
Podkarpacie Bobowa „I” – WTS Solna Wieliczka „II” 0-3
UKS Jedynka – WTS Solna Wieliczka „II” 3-0

Końcowa klasyfikacja turnieju młodziczek:
🥇UKS Jedynka Tarnów
🥈SMS Solna Wieliczka
🥉Podkarpacie Bobowa

W sobotni wieczór w hali I LO bez udziału publiczności został rozegrany kolejny mecz II ligi z SMS PZPS Szczyrk II. Musimy zapłacić nie tyle frycowe, co zapłacić czasem i cierpliwością, a punkty przyjdą. Zapominając o pierwszym secie, który rozpoczęliśmy dość nerwowo kolejne sety rozegrane walecznie i bardzo widowiskowo, obfitowały w wiele długich, wyrównanych wymian. Zabrakło jednak po naszej stronie postawienia przysłowiowej kropki nad i. Dla naszej drużyny była to rywalizacja z zespołem o wyższych parametrach fizycznych, a pomimo tej różnicy zawodniczki pokazały kawał dobrej siatkówki. Wracamy do treningu i ciężkiej pracy przed środowym wyjazdowym pojedynkiem z Silesia Volley Mysłowice.

UKS Jedynka Tarnów – SMS PZPS Szczyrk II  1-3 ( -11, 16, -24, -21)

Juniorki z awansem !!!
Na zakończenie weekendu juniorki w pierwszym ligowym turnieju zajmują pierwsze miejsce i uzyskują awans do II ligi wschód. W pierwszym spotkaniu przyszło nam się zmierzyć z drużyną Ekstrim Gorlice. Losy tego spotkania rozstrzygnął dopiero trzeci set w którym lepsza okazała się drużyna przyjezdna. W drugim meczu MKS MOS Wieliczka wygrywa 2-1 z Ekstrim Gorlice. W trzecim meczu nasz zespół pewnie wygrał 3-0 z MKS MOS Wieliczka i tym samym uzyskał awans do wyższej ligi.
Gratulacje dla całego zespołu 💪

Kolejność turnieju juniorek:
🥇
UKS Jedynka Tarnów
🥈
KRS EKSTRIM Gorlice
🥉
MKS MOS Wieliczka

 

Komentarze

0