W piątek 23 lipca dobiegł końca tygodniowy camp, podczas którego nudy nie było, a zapał z każdego treningu na kolejny wzrastał ponad możliwości 👍 ale jakby mogło być inaczej, kiedy trenuje się pod okiem Mistrza Świata 💪🔥 W ciągu tych kilku dni młode siatkarki na porannych treningach pracowały nad ulepszeniem techniki, a popołudniowe treningi to rywalizacja w grach z dodatkowymi zadaniami. Były treningi siłowe w UNIT 37 , analizy filmowe oraz spotkanie z dietetykiem. Młode zawodniczki miały okazję zadawać mnóstwo pytań zawodnikowi Vervy Warszawa, który chętnie odpowiadał na każde pytanie nie tylko związane z siatkówką😉 Zawodniczki z wielkim zaangażowaniem podeszły do treningów prowadzonych przez Bartosza Kwolka, któremu serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz cenne wskazówki udzielone każdej młodej siatkarce, my obiecujemy przełożyć tą pracę na wyniki sportowe w nadchodzącym sezonie 🏐🥇Panu Bartkowi życzymy zdrowia, samych zwycięstw, jak najwięcej statuetek MVP oraz spełnienia marzeń 🏆🥇🏐💪🍀Dziękujemy za ten niesamowity tydzień 💪 🙂

Komentarze

0