I TURNUS SIATKARSKIEJ PÓŁKOLONII ZA NAMI.

Siatkarska półkolonia zorganizowana przez nasz Klub, Fundację Małgorzaty Glinki i Ministerstwo Sportu 💪🙂🏐
Od poniedziałku w hali I LO odbywała się siatkarska półkolonia dla naszych siatkarek, jak i dzieciaków spoza klubu. Każdy dzień rozpoczynaliśmy treningiem, później były różne atrakcje sprawnościowe, a na zakończenie dnia rywalizacja sportowa.🏐🏹🎯🎨 W trakcie tego tygodnia uczestnicy półkolonii przygotowywali między innymi własne pizze w restauracji „U Młynarzy”, odwiedzili krakowskie ZOO, sprawdzali swoją sprawność i odwagę w parku linowym czy rywalizowali na kręgielni. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za dzielną postawę przez miniony tydzień. Osobne wyrazy podziękowania należą się Rodzicom, którzy po raz kolejny Nam zaufali i zostawili swoje Skarby pod opieką trenerów Klubu. Dziękujemy raz jeszcze za zaufanie, jakim Państwo Nas obdarzyli i mamy nadzieję, że zwłaszcza dzieciakom się podobało.

A już w następnym tygodniu II turnus półkolonii z równie bogatym programem, z którym można się zapoznać w zakładce PÓŁKOLONIA SIATKARSKA 2020

Komentarze

0