Uczniowski Klub Sportowy Jedynka przy I LO w Tarnowie wraz z Fundacją Małgorzaty Glinki zamienił w ostatni weekend Tarnów w arenę siatkarską dla najmłodszych adeptek tego sportu. W ciągu dwóch dni zmagań do gry przystąpiła ponad 100 siatkarek, łącznie 34 zespoły w 3 kategoriach wiekowych . Zawody odbywały się w dwóch halach sportowych. W każdym spotkaniu było widać dużo pozytywnej energii i zaangażowania. Turnieje obfitowały w wiele efektownych i zaciętych akcji. Było bardzo dużo skutecznych i pięknych akcji w obronie, jak i ataku. Liczyła się przede wszystkim nie tylko rywalizacja sportowa,ale i dobra zabawa, a wszystko w ramach rywalizacji fair-play.
Gratulujemy Wszystkim zawodniczkom dobrej postawy !!!
Poniżej drużyny, które uplasowały się na podium w poszczególnych kategoriach:
Kategoria „4”
1. Prądniczanka Kraków
2. STS Sandecja Nowy Sącz
3. MKS MOS Wieliczka
Kategoria „3”
1. Prądniczanka Kraków
2. MKS MOS Wieliczka
3. Ogniwo Piwniczna
Kategoria „2”
1. UKS Jedynka Tarnów I
2. UKS Jedynka Tarnów II
3. Salos Staniątki
Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu oraz Fundacji Małgorzaty Glinki.

Komentarze

0