Volleymania Camp Jedynka Tarnów – podsumowanie obozu siatkarskiego 🏋️😎🏐💪🚣‍♀️
Po raz kolejny grupa naszych siatkarek wyjechała z nami na obóz, żeby pod skrzydłami trenerów doskonalić swoje siatkarskie umiejętności oraz przygotować się do sezonu ligowego. Tym razem Naszym celem był kaszubski Przywidz. Jak zawsze obóz był czasem poświęconym nie tylko na sport, ale też na dobrą zabawę w gronie rówieśników. Podopieczne na obozowych treningach mogły szlifować siatkarskie abecadło oraz brać udział w rozgrywanych ligach. Przy dobrej pogodzie czas wolny spędzaliśmy nad pobliskim jeziorem pływając na kajakach i rowerkach regenerując siły przed kolejnymi treningami. Zawodniczki miały okazję współpracować w grupie i integrować się podczas pokonywania labiryntów. Dobrze przepracowany obóz już niedługo zaprocentuje. A pierwsze sprawdziany formy już na początku września. Drużyny we wszystkich  kategoriach wiekowych będą miały okazję sprawdzić się na turniejach towarzyskich.

Zdjęcia do zobaczenia w galerii: Obóz Przywidz 2020

oraz na Naszym profilu na Facebooku: Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Tarnów

Komentarze

0