W ten weekend do rywalizacji w rozgrywkach Kinder Joy of Moving przystąpiły nasze drużyny we wszystkich rocznikach. W sobotę na turnieju w Krakowie startowała nasza czwóreczka. Do rywalizacji przystąpiło 13 drużyn. Z dobrej strony zaprezentowała się nasza drużyna, która dzięki ambitnej i nieustępliwej grze i walce o każdą piłkę ostatecznie uplasowała się na dobrym 8 miejscu.
Również w sobotę w Wieliczce rywalizowała nasza dwójeczka. Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej przystąpiło 31 drużyn. Świetnie spisała się nasza drużyna, która pewnie wygrała swoją grupę w I fazie zawodów, co pozwoliło rywalizować o czołowe lokaty. Ostatecznie po ciekawych i pełnych walki meczach kończymy turniej na świetnym 7 miejscu, co w połączeniu z 6 miejscem na I turnieju eliminacyjnym zagwarantowało awans naszej dwójce do finału wojewódzkiego. Wielkie brawa dla dziewczyn.
Jako ostatnie do rywalizacji przystąpiły w niedzielę w Wieliczce aż trzy trójki naszego klubu. W pierwszej fazie zawodów, gdzie rywalizowało w sumie 34 drużyny wszystkie trzy drużyny zaprezentowały się na tyle skutecznie, że wszystkie zespoły awansowały do dalszej rywalizacji o miejsca 1-18. W kolejnych fazach wszystkie nasze drużyny dzielnie walczyły o jak najwyższe lokaty. Ostatecznie kończymy turniej na 12, 13 i 17 miejscu. Po niektórych meczach pozostaje lekki niedosyt, bo wygrane były bardzo blisko, ale z optymizmem możemy patrzeć w przyszłość. A okazja do poprawienia dzisiejszych wyników już za tydzień na drugim turnieju eliminacyjnym.

Komentarze

0