Pracowicie zakończyły się  ferie zimowe dla siatkarek naszego klubu. Wszystkie drużyny rywalizowały w ligowych potyczkach z wyjątkiem juniorek, które już mają zapewniony udział w Finale Wojewódzkim.
Świetnie zaprezentowały się zespoły kadetek – zespół B zajął II miejsce utrzymując się w  lidze. Jeszcze lepiej zaprezentowały się kadetki A wygrywając dwa spotkania z Elite Volley ‚C” oraz CKiS MARATON Krzeszowice i tym samym awansując do II ligi. W ślad za starszymi koleżankami poszły młodziczki wygrywając wyjazdowy turniej w Limanowej. Młodziczki pokonały zespół z Limanowej oraz drużynę UKS 22 Kraków. W miniony weekend na parkiecie hali 1 LO zaprezentował się również zespół seniorek. W piątkowy wieczór podejmował zespół Popradu Stary Sącz. Pomimo swoich szans niestety mecz zakończył się porażką naszego zespołu 1:3. Porażka ta nie zmienia jednak faktu, że drużyna seniorek ma zapewniony udział w rundzie finałowej I Ligi Małopolskiej.

Komentarze

0