Rodzinny Piknik „Z Pasją po Zdrowie” już za nami!
Rodzinny Piknik zgromadził wielu uczestników, począwszy od najmłodszych, poprzez młodzież i dorosłych, na seniorach skończywszy.  W ramach Pikniku odbył się siatkarski Turniej Rodzinny w którym wzięło udział 19 rodzin. Uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji m.in. dmuchańców, ścianki wspinaczkowej, bezpłatnych porad fizjoterapeutycznych, malowania twarzy, balonowego zoo, pokazów pierwszej pomocy. Miłośnicy czarnego sportu mieli okazję porozmawiać z tarnowskimi Żużlowcami oraz dosiąść ich rumaków.
Na scenie Amfiteatru odbyły się warsztaty pantomimy prowadzone przez Aktorów Teatru Scena Obok oraz blok sportowy prowadzony przez Mistrzynię Polski Cheerleadingu. Podczas całej imprezy Restauracja U Młynarzy • Tarnów 🥪serwowała przepyszne przekąski, a Palarnia kawy Agifa dostarczała smaczną kawę ☕️
Serdeczne podziękowania za pomoc składamy:
Panu Krzysztof Szklanny za nieocenioną pomoc i opiekę medyczną,
Panu Grzegorz Habel za zorganizowanie spotkania z żużlowcami,
Panu Kamil Wróblewski za dostarczenie atrakcji,
Animatorkom z I LO.

 

Komentarze

0