Znakomicie spisały się Nasze drużyny podczas dzisiejszych turniejów kwalifikacyjnych w kategorii juniorek i młodziczek. W turnieju kwalifikacyjnym juniorek na parkiecie hali 1 LO spotkały się trzy drużyny z Tarnowa. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny oraz gościliśmy drużynę SMS XXI LO Jedynki Tarnów. W pierwszym pojedynku na parkiet wyszły w „siostrzanym” pojedynku nasze drużyny. Lepsze w stosunku 3:0 okazały się juniorki „A” pokazując więcej doświadczenia i opanowania. W drugim derbowym pojedynku z sąsiadami zza miedzy nasz pierwszy zespół odnosi jakże cenne i pewne zwycięstwo 3:0 nie pozostawiając złudzeń, która drużyna była najlepsza tego dnia na tym turnieju. W ostatnim pojedynku do boju z „Żyrafkami” stanęły nasze młodsze juniorki. Po zaciętym i emocjonującym meczu kolejny raz to nasze dziewczyny okazały się lepsze wygrywając 2:1. Gratulujemy obydwu naszym drużynom świetnej postawy i liczymy na równie udaną grę w kolejnych turniejach.

Po juniorkach tym razem na boiska na hali TOSiR wybiegła nasza drużyna młodziczek. W swoim turnieju kwalifikacyjnym podejmowały one drużyny: Ekstrim Gorlice, LKS Szynwałd oraz GAS Rozwój Szerzyny. W pierwszych dwóch meczach odnosimy dwa pewne zwycięstwa po 2:0 kolejno nad drużyną z Szynwałdu oraz z Szerzyn. W ostatnim meczu naszymi przeciwniczkami była drużyna Ekstrimu Gorlice. Mecz ten decydował o zajęciu pierwszego miejsca w turnieju i awansie do 1 ligi na kolejny turniej. Pierwszy set po dobrej grze pewnie wygrywają Nasze dziewczyny. Drugi set niestety nie poszedł po naszej myśli. Pomimo pościgu w końcówce seta od stanu 18:24 i doprowadzeniu do gry na przewagi górą były gorliczanki. W 3 secie to jednak Jedyneczki nie pozostawiły złudzeń swoim przeciwniczkom, pewnie wygrywając i zapewniając Sobie zwycięstwo w dzisiejszym turnieju. Wielkie gratulacje dla całej drużyny i czekamy z niecierpliwością na kolejne turnieje.

Komentarze

0